Didier-Werke Saarau – Reinhord Scholz

Didier-Werke Saarau - Reinhord Scholz

Dokument pochodzący z 16 sierpnia 19… roku, to nic innego jak zaświadczenie o zatrudnieniu Reinhorda Scholza, jako robotnika w koksowni Glückhilf. Dokument został pozyskany od prywatnego kolekcjonera za kwotę 10,00 zł. Zakup był możliwy dzięki wpłacie mieszkańca Żarowa: Tomasz Nycz dziękujemy za wsparcie! Dokument można oglądać w „Bibliotece Dziedzictwa” na Regale pamięci w szufladzie: „Dokumenty/Mapy”. Jeżeli dysponują Państwo szerszą wiedzę na temat przedstawionego dokumentu lub osoby: Reinhorda Scholz, bardzo prosimy o kontakt!

Dokument został napisany maszynowo na papierze pochodzącym z zakładu „Didier Werke Saarau” – Zakłady Szamotowe w Żarowie. Dokument został podpisany ołówkiem.

XX wiek

Dokument