Projekt adaptacji hotelu pracowniczego DZCh „Organika” na mieszkania 1984

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Projekt adaptacji hotelu pracowniczego DZCh "Organika" na mieszkania 1984

Rysunki techniczne projektu adaptacji hotelu pracowniczego DZCh „Organika” na mieszkania rotacyjne. Rzecz dotyczy budynków pod dzisiejszym adresem Armii Krajowej 69 w Żarowie (ostatnie budynki po lewej stronie przy wyjeździe w kierunku Łażan). Rysował Zbigniew Głocki w grudniu 1984 roku.

Pobierz zdigitalizowany dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

darowizna32 (1)
darowizna32 (2)
darowizna32 (3)
darowizna32 (4)
darowizna32 (5)
darowizna32 (6)
darowizna32 (7)
darowizna32 (8)
darowizna32 (9)
darowizna32 (10)
darowizna32 (11)

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

Niniejszy projekt przekazano w formie darowizny na rzecz projektu, przez Macieja Wabika, za co dziękujemy! Zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Żarowie do skorzystania ze zbiorów Regału pamięci. Więcej informacji na temat darowizny można przeczytać na stronie Stowarzyszenia Labiryntarium.pl

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

1984

TYP

Projekt

ILOŚĆ STRON

11 stron

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

Darowizna

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl