Projekt laboratorium ochrony środowiska 1988

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Projekt laboratorium ochrony środowiska 1988

Zestaw sześciu z siedmiu rysunków (jednego – nr 6 – brak) projektu laboratorium ochrony środowiska, wykonanego w Oddziale Projektowo-Konstrukcyjnym Dolnośląskich Zakładów Chemicznych „Organika” w Żarowie, przez Pana Zbigniewa Głockiego w marcu 1988 roku. Jesteśmy w trakcie poszukiwań, gdzie ów budynek był wybudowany. osoby, które mogą pamiętać taki oniekt, proszone sa o wskazanie miejsca realizacji inwestycji…

  1. Rysunek 1 – rzut fundamentów.
  2. Rysunek 2 – rzut przyziemia.
  3. Rysunek 3 – rozmieszczenie belek i płyt stropowych.
  4. Rysunek 4 – rzut dachu.
  5. Rysunek 5 – przekrój poprzeczny.
  6. Rysunek 6 – brak.
  7. Rysunek 7 – widok elewacji.

Pobierz zdigitalizowany, kompletny dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

projekt_x (1)
projekt_x (2)
projekt_x (3)
projekt_x (4)
projekt_x (5)
projekt_x (6)

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

Zestaw projektów, składający się z 6 egzemplarzy przekazał bezpłatnie, na Regał pamięci Pan Maciej Wabik, za co dziękujemy! Mapy trafiają do szuflady: „Mapy / Dokumenty”.

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

1988

TYP

Projekt

ILOŚĆ STRON

6 szt.

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

Darowizna

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl