Fotografie z ulicy Wojska Polskiego lata 70-te

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Fotografie z ulicy Wojska Polskiego lata 70-te

Na giełdzie staroci, numizmatów i osobliwości, natrafiliśmy na zestaw zdjęć (fotografii z liniami korespondencyjnymi) nieznanego autora. Fotografie pozyskano na wyżej wymienionej giełdzie, za kwotę 40,00 zł. Zakup był możliwy dzięki wpłacie mieszkańca Gminy Żarów: Wojciech Majstrzyk, dziękujemy za wsparcie! Zbiór trafi oczywiście na Regał pamięci.

Pobierz zdigitalizowany, kompletny dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

1
2
3
4

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

  1. Cztery zdjęcia pochodzące najprawdopodobniej z 1970-1979, przedstawiają 4 perspektywy domku jednorodzinnego, który znajduje się przy ul. Wojska Polskiego w Żarowie. Fotografie wykonano wiosną i zimą, nieprawdopodobnie w w tym samym roku.
  2. Pozyskany zbiór (składający się z 4 zdjęć) jest ciekawostką, o której na chwile obecną nie możemy napisać nic więcej. Jeżeli masz szersze informacje na ten temat zachęcamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B oraz Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

1970

TYP

Fotografia

ILOŚĆ STRON

4 strony

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

40,00 PLN

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl