Obwoluty listów 1991-2007 UM i ŻZMO

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Obwoluty listów 1991-2007 UM i ŻZMO

  1. Obwoluta listu z pieczęcią: Żarowskie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych 58-130 Żarów adresowana do: Bydgoskiego Przedsiębiorstwa Budowy Pieców Przemysłowych, ul. Fordońska 77, 85-460 Bydgoszcz. Na kopercie znajduje się stempel poczty w Żarowie z datownikiem: 22 marca 1991 roku oraz znaczek listu poleconego o numerze: R 58-130 Żarów 009222. Na kopercie widnieje naklejka z herbem Gminy Żarów.
  2. Obwoluta listu z pieczęcią: PCO Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów Spółka Akcyjna adresowana do firmy Market Metal w Łazach. Na kopercie znajduje się stempel poczty w Żarowie z datownikiem: 15 lutego 2007 roku oraz znaczek listu poleconego.
  3. Obwoluta listu z pieczęcią: Urząd Miejski w Żarowie adresowana do spółka komandytowa Forczek i W.P. Karpa. Na kopercie znajduje się stempel poczty w Żarowie z datownikiem: 4 kwietnia 2003 roku oraz znaczek listu poleconego o numerze: R 58-130 Żarów 007461.

Pobierz zdigitalizowany, kompletny dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

Obwoluty listów dot. żarowskiej „Szamotowni”, przekazał bezpłatnie na Regał pamięci Roman Wojtacha z Torunia, za co dziękujemy! Obwoluty trafiają do szuflady „Wspomnienia / Listy”.

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

1991-2007

TYP

Obwoluta

ILOŚĆ STRON

3 szt.

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

Darowizna

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl