Pamiątki Stanisława Białka – Żaroszamot S.A. 1985

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Pamiątki Stanisława Białka - Żaroszamot S.A. 1985

Pamiątki pracownika Żarowskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych – Żaroszamot S.A., Pana Stanisława Białka w postaci:

  1. Zaproszenie na obchody 40-lecia Żarowskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych z 1985 roku wraz z wkładką informującą o przyznaniu pracownikowi odznaczenia państwowego.
  2. Cztery karty wejściowe wystawione przez Dział Marketingu ŻZMO na konferencję organizowaną przez firmę w ośrodku zakładowym w Złotym Lesie wraz z mapką dojazdu.
  3.  Dwie teczki na dokumenty z logo firmy na okładce i danymi teleadresowymi na odwrocie.

Pobierz zdigitalizowany dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

1
2
3
4
5
6
Plan 1
Plan 2
Teczka 1
Teczka 2

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

Dokumenty-Pamiątki z 1985 roku zostały przekazane bezpłatnie na Regał pamięci przez panią Annę z Mrowin. Pamiątki pochodzą od byłego pracownika Żarowskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych, Pana Stanisława Białka. Dokumenty trafiają na Regał pamięci do szuflady: „Mapy / Dokumenty”.

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

1985

TYP

Inne

ILOŚĆ STRON

3 szt.

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

Darowizna

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl