Papier firmowy, naklejki i teczki reklamowe z ŻZMO

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Papier firmowy, naklejki i teczki reklamowe z ŻZMO lata 80-te XX wieku

Pamiątki pracownika Żarowskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych – Żaroszamot S.A., Pana Stanisława Białka to ciekawe naklejki, papier firmowy oraz teczka:

  1. 26 sztuk pojedynczych kartek drukowanego papieru firmowego w formacie A4 z logo firmy Żarowskie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Żaroszamot S.A., z danymi teleadresowymi oraz podstawową ofertą. 19 sztuk pojedynczych kartek papieru firmowego w formacie A5 z treściami jak wyżej.
  2. 4 sztuki naklejek reklamowych z logo i nazwą firmy ŻZMO, danymi teleadresowymi i krótką notatką o rodzaju produkcji w formacie 15 cm x 10 cm, 1 sztuka naklejki o takiej samej treści w formacie 42 cm x 30 cm, 6 sztuk naklejek o takiej samej treści w formacie 20 cm x 30 cm, 4 sztuki naklejek o takiej samej treści w formacie 20 cm x 30 cm, ale w odbiciu lustrzanym (na szyby).
  3. 13 teczek na dokumenty zawierających poza nazwą, danymi teleadresowymi i logo firmy Żarowskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych „Żaroszamot S.A.”, także mini katalog produktów…

Pobierz zdigitalizowany dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

Naklejka 1
Naklejka 2
druk a4
druk a5

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

Materiały reklamowe i firmowe ŻZMO z Żarowa z lat 80-tych XX wieku zostały przekazane bezpłatnie na Regał pamięci przez panią Annę z Mrowin. Pamiątki pochodzą od byłego pracownika Żarowskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych, Pana Stanisława Białka. Dokumenty trafiają na Regał pamięci do szuflady: „Gazety / Reklamy”.

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

lata 80-te XX wieku

TYP

Inne

ILOŚĆ STRON

54 szt.

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

Darowizna

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl