Szczegółowe sprawozdanie z turnieju piłki nożnej w Żarowie 2003

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Szczegółowe sprawozdanie z turnieju piłki nożnej w Żarowie 2003

68-stronicowe sprawozdanie z IV Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Zarządu Regionu, Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” – Dolny Śląsk, który odbył się w Żarowie 22 czerwca 2003 roku.

Pamiątka, w której w szczegółach przeczytać możemy nie tylko o uczestnikach i wynikach, ale także o organizatorach, sponsorach, trenerach, sędziach itd… Dokument stworzył Pan Andrzej Zając, ówczesny kierownik Turnieju. Znajduje się tu mnóstwo zdjęć ludzi biorących udział w organizacji i pomocy podczas turnieju, zdjęcia drużyn, trenerów, sędziów, działaczy, oraz bogaty fotoreportaż z wręczania nagród. Fotografie pochodzą z Zakładu Fotograficznego „Foto-Studio” Pana Zbigniewa Malickiego, przy udziale Marka Wąsowskiego, który odpowiedzialny był za video-filmowanie…

Pobierz zdigitalizowany dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

darowizna66 (1)
darowizna66 (2)
darowizna66 (3)
darowizna66 (4)
darowizna66 (5)
darowizna66 (6a)
darowizna66 (7)
darowizna66 (8)
darowizna66 (9)
darowizna66 (10)
darowizna66 (11)
darowizna66 (12)
darowizna66 (13)
darowizna66 (14)
darowizna66 (15)
darowizna66 (16)
darowizna66 (17)
darowizna66 (18)

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

Szczegółowe sprawozdanie, przekazał bezpłatnie na Regał pamięci, Pan Marek Wąsowski, za co dziękujemy! Dokumenty trafiają do szuflady: „Mapy / Dokumenty”.

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

2003

TYP

Dokumenty

ILOŚĆ STRON

68 stron

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

Darowizna

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl