Zestaw materiałów BHP opracowanych dla DZCH Organika w Żarowie 1963-1972

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Zestaw materiałów BHP opracowanych dla DZCH Organika w Żarowie 1972

Zestaw materiałów BHP opracowanych dla DZCH Organika w Żarowie w postaci dwóch książeczek (identycznych) z 1972 roku p.t. ” Instrukcja Ogólna BHP”, książeczki z 1964 roku p.t.”Materiały Samokształceniowe dla załogi DZCH w Żarowie z zagadnień BHP, oraz broszura z 1963 roku p.t. Podręczny sprzęt gaśniczy.

  1. Dwie książeczki wydane w Żarowie w 1972 roku, pt.: ” Instrukcja Ogólna BHP”, opracowana przez Kierownika Działu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, oraz Zastępcy Dyrektora d/s Technicznych.
  2. Książeczka wydana w Żarowie 28 czerwca 1964 roku p.t.”Materiały Samokształceniowe dla załogi Dolnośląskich Zakładów Chemicznych w Żarowie z zagadnień Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, opracowana przez Kierownika Działu Bezpieczeństwa Technicznego mgr Tadeusza Trębaczkiewicza.
  3. Broszura wydana w Warszawie w 1963 roku, p.t. „Podręczny sprzęt gaśniczy”, pod redakcją „Przyjaciel przy pracy”. Strona tytułowa. Broszura rozkłada się na format A3 i zawiera z każdej strony osiem pól.

Pobierz zdigitalizowany dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

mat_bhp_dzch_organika (2)
mat_bhp_dzch_organika (3)
mat_bhp_dzch_organika (4)
mat_bhp_dzch_organika (5)
mat_bhp_dzch_organika (6)
mat_bhp_dzch_organika (7)
mat_bhp_dzch_organika (8)
mat_bhp_dzch_organika (9)
mat_bhp_dzch_organika (10)
mat_bhp_dzch_organika (11)
mat_bhp_dzch_organika (12)
mat_bhp_dzch_organika (13)
mat_bhp_dzch_organika (18)
mat_bhp_dzch_organika (19)
mat_bhp_dzch_organika (20)
mat_bhp_dzch_organika (21)
mat_bhp_dzch_organika (22)
mat_bhp_dzch_organika (23)
mat_bhp_dzch_organika (24)
mat_bhp_dzch_organika (25)
mat_bhp_dzch_organika (26)
mat_bhp_dzch_organika (27)
mat_bhp_dzch_organika (29)
mat_bhp_dzch_organika (30)
mat_bhp_dzch_organika (31)
mat_bhp_dzch_organika (32)
mat_bhp_dzch_organika (33)
mat_bhp_dzch_organika (34)
mat_bhp_dzch_organika (35)
mat_bhp_dzch_organika (36)
mat_bhp_dzch_organika (37)

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

Zestaw materiałów BHP opracowanych dla DZCH Organika w Żarowie z lat 1963-1972, przekazał bezpłatnie na Regał pamięci, Pan Maciej Wabik, za co dziękujemy!

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

1963-1972

TYP

Dokument

ILOŚĆ STRON

23 strony
20 stron
18 stron

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

Darowizna

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl