Projekt modernizacji pałacu w Mrowinach 1993

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Projekt modernizacji pałacu w Mrowinach 1993

Opis techniczny, projekt techniczny modernizacji i adaptacji budynku pałacowego w Mrowinach, zawiera 19 stron, protokół i listę obecności 11 osób z Zakładowego Zespołu Gospodarczego Żarowskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych…

  1. Program Zagospodarowania Pałacu w Mrowinach na Dom Spokojnej Starości (wstępny – szkicowy), zawierający 7 stron,  wykonany przez Zespół Projektowy „CERPRO” z Wrocławia w styczniu 1994 roku.
  2. Szkice do Koncepcji Zagospodarowania Pałacu W Mrowinach Na Dom Spokojnej Starości, zawierający 4 strony, 2 plansze (szkice ręczne), oraz rysunki : rzut sutereny, rzut parteru, rzut I pietra, rzut II piętra, wykonany przez Zespół Projektowy „CERPRO” z Wrocławia w lutym 1994 roku.
  3. Plan realizacyjny, rzuty kondygnacji, przekroje budynku, zestawienia obróbek blacharskich, stolarki okiennej i drzwiowej, oraz spisy pomieszczeń na poszczególnych kondygnacjach.
  4. Rysunki elewacji z czterech stron.

Pobierz zdigitalizowany dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

projekt_palac_mrowiny (13)
projekt_palac_mrowiny (14)
projekt_palac_mrowiny (15)
projekt_palac_mrowiny (3)
projekt_palac_mrowiny (5)
projekt_palac_mrowiny (7)
projekt_palac_mrowiny (9)
projekt_palac_mrowiny (11)
projekt_palac_mrowiny (16)
projekt_palac_mrowiny (17)
projekt_palac_mrowiny (18)
projekt_palac_mrowiny (20)
projekt_palac_mrowiny (22)
projekt_palac_mrowiny (24)
projekt_palac_mrowiny (26)
projekt_palac_mrowiny (28)
projekt_palac_mrowiny (29)
projekt_palac_mrowiny (31)
projekt_palac_mrowiny (33)
projekt_palac_mrowiny (35)
projekt_palac_mrowiny (37)
projekt_palac_mrowiny (39)
projekt_palac_mrowiny (41)
projekt_palac_mrowiny (43)
projekt_palac_mrowiny (45)
projekt_palac_mrowiny (47)
projekt_palac_mrowiny (49)
projekt_palac_mrowiny (51)
projekt_palac_mrowiny (53)
projekt_palac_mrowiny (55)
projekt_palac_mrowiny (57)

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

Niniejszy projekt przekazano anonimowo na rzecz projektu. Zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Żarowie do skorzystania ze zbiorów Regału pamięci. Więcej informacji na temat darowizny można przeczytać na stronie Stowarzyszenia Labiryntarium.pl

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

1993

TYP

Projekt

ILOŚĆ STRON

19 stron

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

Darowizna

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl