Rachunek za rozmowę telefoniczną oraz rachunek Pewex 1980

Poznaj kolejny dokument, który buduje świadomość i pamięć o Gminie Żarów. Organizatorzy projektu dokładają wszelkich starań, aby pozyskane materiały zostały odpowiednio zdigitalizowane i opisane w miarę Naszych możliwości.

Rachunek za rozmowę telefoniczną oraz rachunek Pewex 1980

  1. Rachunek za rozmowę telefoniczną z 6 października 1980 roku. Ab wzywającego: 339 Żarów – Ab wzywanego: 201 Kamień Ząbkowicki. Rozmowa została wykonana z centrali telefonicznej w Żarowie, która znajdowała się w urzędzie pocztowym i trwała 5 minut (od 10:48 do 10:53). Koszt rozmowy wyniósł: 30,00 zł.
  2. Rachunek-Voucher o nr 703537 z sieci Pewex na zakup kawy o wartości 160,00 $. Na odwrocie informacja w języku polskim i angielskim: „Towary kupione w sklepach Pewexu są przy wywozie za granicę wolne od cła wywozowego, po okazaniu rachunku władzom celnym”.

Pobierz zdigitalizowany, kompletny dokument

Prezentowany dokument posiada licencję CC-BY-NC-SA 3.0 PL: Wolne licencje Creative Commons: możliwość nieograniczonego, nieodpłatnego i niewyłączne korzystania z dzieła, aczkolwiek z wyraźnym zapisem o pochodzeniu dokumentu.

01 (1)
01 (2)
07 (1)
07 (2)

Tłumaczenie dokumentu lub inne informacje

Dokumenty zostały przekazane bezpłatnie na Regał pamięci przez Panią Gabrielę Siedlecką, za co dziękujemy!

Specyfikacja dokumentu

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy charakterystyczne materiału historycznego, który pozyskano na Regał pamięci w ramach projektu: Biblioteka dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów.

ROK

1980

TYP

Rachunek

ILOŚĆ STRON

2 szt.

TŁUMACZENIE

Brak tłumaczenia

DIGITALIZACJA

Tak

WARTOŚĆ ZAKUPU

Darowizna

Informacje ogólne

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami, które zostały stworzone przez organizatorów projektu: „Biblioteka dziedzictwa historycznego i kulturowego Gminy Żarów”. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail.

Udostępnianie dokumentu

Drogi gościu „Biblioteki dziedzictwa kulturowego i historycznego Gminy Żarów”, jeżeli chcesz pobrać niniejszy dokument w wysokiej rozdzielczości, zapraszamy do kontaktu z Fundacją Inicjatywa B lub Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl. Z wielką przyjemnością udostępnimy Ci zdigitalizowaną kopię dokumentu w dowolnym formacie graficznym.

Zapraszamy na Regał pamięci

Jeżeli chcesz zobaczyć oryginały prezentowanych dokumentów, zapraszamy do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żarów, gdzie stoi Nasz „Regał pamięci”. W bibliotece bezpłatnie obejrzysz wszystkie zakupione materiały i inne artefakty znajdujące się na instalacji.

Pomóż rozbudować Naszą wiedzę

Jeżeli posiadasz informacje, które pozwolą Nam rozszerzyć wiedzę na temat prezentowanych przez Nas materiałów historycznych zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Labiryntarium.pl oraz Fundacją Inicjatywa B.

Masz coś do dodania?

Możesz także napisać kontakt@inicjatywab.pl